Daně a účty CZ s.r.o.

účetní kancelář

 

Sídlo: Janáčkova 333,  666 01, Tišnov

 

Pobočka: 17.listopadu 1381, 293 01, Mladá Boleslav

 

tel: 777 940 984

IČO: 05887470

DIČ: CZ05884740

Společnost Daně a účty CZ s.r.o. založila v roce 2017 Ing. Hana Alexová

Můj expertní příběh

Díky své několikaleté pracovní zkušenosti účetní a později kontrolorky finančního úřadu, mohu říci, že daním dobře rozumím a že se velice dobře orientuji v účetních a daňových předpisech.  

Jsem expert na vyplňování daňového přiznání, návaznosti mezi daňovým přiznáním a účetnictvím. Dovedu analyzovat přiznání včetně jeho příloh a vytipovat problémové oblasti konkrétního podnikatele a firmy.

Znám práva, povinnosti a také možnosti pracovníků finančních úřadů neboli finanční správy a také práva a povinnosti podnikatelů – tzv. daňových subjektů.

Ale vždycky to tak nebylo.

Když jsem jako účetní zažila první kontrolu z finančního úřadu, která nakonec skončila pokutou, tak mi daňové přepisy připadaly příšerné a nejradši bych se vším sekla. Ale vydržela jsem a postupem času jsem poznávala jednotlivá úskalí a problémy vznikající díky složitým a nepřehledným daňovým předpisům. 

V roce 2017 jsem založila společnost Daně a účty CZ s.r.o. a  začala pomáhat podnikatelům s jejich daňovými přiznáními. postupně se naše společnost rozrostla. Dnes jsem malou účetní kanceláří.

Ing. Hana Alexová

nadšená účetní, školitelka a zakladatelka společnosti

Daně a účty CZ s.r.o.